Корпоратив

Корпоратив

Кавер гурт Sub Rosa обожнює корпоративи, адже це завжди атмосфера свята, позитивні емоції і танці на повну! Ви шукаєте музикантів, які б запалили найскромнішого Вашого співробітника ? – Ми,  «Sub Rosa»,  знаємо музичний рецепт,  який діє на 100%.

Секрет у запальних сучасних ритмах, які ми з задоволенням виконаємо на Вашому корпоративі! Музика на Новий рік, на новорічний корпоратив, на особливу подію, день народження Вашої компанії, фестивальне after party, дискотека в честь Дня закоханих чи 8 березня… тощо,  – ми готові запалювати разом з Вами!

Досвід

Наш гурт співпрацював з безліччю різноманітних компаній серед яких Галнафтогаз (ОККО), SoftServe, METRO cash&carry, Сільпо,  ЛОКАЛЬ, KormoTech, King Cross Leopolis, Forum Lviv, Alfa Bank, OnApp, Symphony Solutions, Edvantis, B-Next, Interlogic, Галичина Авто, Alcon та інші.

У 2015 році ми виступили на новорічному корпоративі компанії «Галнафтогаз» перед рекордною кількістю людей за весь час нашої концертної діяльності – більше 800 осіб. До речі, вдруге вже зустрілись на сцені з гуртом «OtVinta!», а перший раз це було під час святкування 5-ти річчя найбільшого львівського шопінг молу «King Kros Leopolis».

Також, у 2016 році наш гурт мав честь виступати на корпоративі компанії «Kormo Tech» та розігрівати публіку перед виходом на сцену найпопулярнішого українського гурту «Бумбокс». Ще раз повторимось, корпоративи це чи не найвеселіша частина нашої музичної діяльності, а особливо коли вечірка є оригінально продуманою, приуроченою до якоїсь події чи окремої  тематики  і костюмованою.

Не всі музиканти на корпоративи здатні підлаштуватись під побажання клієнта, але саме наш гурт Sub Rosa пробує зробити все можливе! Краще всього все виходить, якщо свято планується заздалегідь. Ми можемо підшукати костюми та підлаштувати концертний репертуар саме під Вашу тематику.

Тематичні вечірки

Наш гурт виступав на корпоративах в стилі:

  • «Латино-американські танці» ( виконували дещо з латино-американської музики ),
  • «Дикий захід» ( окрім ковбойських «луків» було багато кантрі хітів, таких як «Cotton Eye Joe»),
  • «Великий Гетсбі» ( вокалістка гурту вразила всіх різноманітністю справжніх ретро суконь, пишними боа та пір’ями, і, до речі, ми виконували саундтреки саме з фільму «The Great Gatsby», а також запросили на виступ саксофоніста для автентичнішого звучання в стилі «ретро»),
  • «Піжама – паті»,
  • «Хелоуін»

Новорічний корпоратив це особливий вечір та ніч для нашого гурту «Sub Rosa». 2016 Новий рік ми зустрічали на сцені кращого ужгородського нічного клубу «Panorama by Kashtan». Чекаємо Ваших дзвінків і будемо раді запрошенню на Ваш корпоратив!